"Azərsu” ASC-nin sədr müavini Köçərli Həsənov Göyçay və Ağdaş sakinlərini qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin 2023-cü ilin mart ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə uyğun olaraq “Azərsu” Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin sədr müavini Köçərli Həsənov 17 mart 2023-cü il tarixində Göyçay şəhərində Göyçay və Ağdaş rayonlarından olan  sakinləri qəbul edəcək.
Qəbul saat 10:00-dan başlayaraq Göyçay şəhəri Heydər Əliyev Mərkəzində keçiriləcək. Qəbulda sakinlərin aidiyyəti üzrə müraciətləri dinləniləcək.
Vətəndaşlar qəbul üçün Göyçay və Ağdaş sukanal sahələrinə, həmçinin 431-47-67 (daxili: 22-92, 22-93) nömrəsi və office@azersu.az elektron poçtu vasitəsilə ilə “Azərsu” ASC-yə müraciət edə bilərlər.

Deputy Chairman of "Azersu" OJSC Kocherli Hasanov will receive residents from Goychay and Aghdash
According to the reception schedule of citizens in cities and regions by the heads of central executive authorities and other governing bodies in March 2023, Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Kocharli Hasanov will receive citizens from Goychay and Aghdash in the city of Goychay on March 17, 2023.
The reception will be held at the Heydar Aliyev Center situated in Goychay at 10 am. The residents’ appeals will be heard and measures will be taken during the reception.
Citizens can apply for reception to Goychay and Aghdash Sukanal Areas, as well as to “Azersu” OJSC by calling 431-47-67 (internal: 22-92, 22-93) and sending an e-mail to office@azersu.az.