"Azərsu” ASC-nin sədr müavini Köçərli Həsənov Qax və Şəki sakinlərini qəbul edib
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin 2022-ci ilin noyabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə uyğun olaraq “Azərsu” Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin sədr müavini Köçərli Həsənov 25 noyabr 2022-ci il tarixində Qax şəhərində Qax və Şəkidən olan vətəndaşları qəbul edib.
Qəbuldan əvvəl “Azərsu” ASC-nin sədr müavini Köçərli Həsənov və Qax Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Musa Şəkiliyev ümummilli lider Heydər Əliyevin abidəsini ziyarət edib, abidə önünə gül dəstəsi düzərək Ulu Öndərin əziz xatirəsinə ehtiramlarını bildiriblər.
Qax Şəhəri Heydər Əliyev Mərkəzində keçirilən qəbulda Qax və Şəkidən olan 29 nəfər iştirak edib. Vətəndaşların müraciətləri içməli su təchizatı və tullantı sularının axıdılması xidmətləri, işə qəbul və digər məsələlərlə bağlı olub. Müraciətlərin qısa müddətdə araşdırılaraq zəruri tədbirlərin görülməsi barədə aidiyyəti struktur bölmələrinin rəhbərlərinə tapşırıqlar verilib.

Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Kocharli Hasanov received citizens from Gakh and Sheki
According to the schedule of reception of citizens in cities and regions by the heads of central executive bodies and other governing bodies in November 2022, Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Kocharli Hasanov accepted citizens from Gakh and Sheki on November 25, 2022 in the city of Gakh.
Before the reception, Kocharli Hasanov, Deputy Chairman of “Azersu” OJSC and Musa Shekiliyev, Head of the Gakh city Executive Power visited the monument to the national leader Heydar Aliyev, laid flowers at the monument and paid tribute to Great Leader’s memory.
The reception, held at the Heydar Aliyev Center situated in Gakh city, was attended by 29 people from the of Gakh and Sheki region. Citizens' appeals were related to drinking water supply and sewerage services, recruitment and other issues.