"Azərsu” ASC-nin sədr müavini Köçərli Həsənov Qax və Şəki sakinlərini qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin 2022-ci ilin noyabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə uyğun olaraq “Azərsu” Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin sədr müavini Köçərli Həsənov 25 noyabr 2022-ci il tarixində Qax şəhərində Qax və Şəki sakinlərini qəbul edəcək.
Qəbul saat 10:00-dan başlayaraq Qax şəhəri Heydər Əliyev Mərkəzində keçiriləcək. Qəbulda sakinlərin aidiyyəti üzrə müraciətləri dinləniləcək.
Vətəndaşlar qəbul üçün Qax və Şəki Sukanal sahələrinə, həmçinin 431-47-67 (daxili: 22-92, 22-93) nömrəsi və office@azersu.az elektron poçtu vasitəsilə ilə “Azərsu” ASC-yə müraciət edə bilərlər.

Deputy Chairman of "Azersu" OJSC Kocherli Hasanov will receive citizens from Gakh and Sheki
According to the reception schedule of citizens in cities and regions by the heads of central executive authorities and other governing bodies in November 2022, Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Kocharli Hasanov will receive citizens from Gakh and Sheki in the city of Gakh on November 25 2022.
The reception will be held in the Heydar Aliyev Center in the city of Gakh at 10 am. The residents’ appeals will be heard and measures will be taken during the reception.
Citizens can apply for reception to Gakh and Sheki Sukanal Areas, as well as to “Azersu” OJSC by calling 431-47-67 (internal: 22-92, 22-93) and sending an e-mail to office@azersu.az.