“Azərsu” ASC-nin sədr müavini Köçərli Həsənov Masallı şəhərində vətəndaşları qəbul edib
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin 2022-ci ilin sentyabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə uyğun olaraq “Azərsu” Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin sədr müavini Köçərli Həsənov 28 sentyabr 2022-ci il tarixində Masallı şəhərində Masallı və Yardımlı rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edib.
Qəbuldan əvvəl “Azərsu” ASC-nin sədr müavini Köçərli Həsənov və Masallı Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Araz Əhmədov ümummilli lider Heydər Əliyevin abidəsini ziyarət edib, abidə önünə gül dəstəsi düzərək Ulu Öndərin əziz xatirəsinə ehtiramlarını bildiriblər.
Masallı şəhəri Heydər Əliyev Mərkəzində keçirilən qəbulda Masallı və Yardımlı rayonlarından 46 nəfər iştirak edib. Vətəndaşların müraciətləri içməli su təchizatı və tullantı sularının axıdılması xidmətləri, işə qəbul və digər məsələlərlə bağlı olub. Müraciətlərin qısa müddətdə araşdırılaraq zəruri tədbirlərin görülməsi barədə aidiyyəti struktur bölmələrinin rəhbərlərinə tapşırıqlar verilib.

Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Kocharli Hasanov received citizens in the city of Masalli
According to the schedule of reception of citizens in cities and regions by the heads of central executive bodies and other governing bodies in September 2022, First Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Kocharli Hasanov accepted citizens from Masalli and Yardimli regions on September 28, 2022 in the city of Masalli.
Before the reception, Kocharli Hasanov, Deputy Chairman of “Azersu” OJSC and Araz Ahmadov, Head of the Masalli Region Executive Power visited the monument to the national leader Heydar Aliyev, laid flowers at the monument and paid tribute to Great Leader’s memory.
The reception, held at the Heydar Aliyev Center situated in Masalli city, was attended by 46 people from Masalli and Yardimli regions. Citizens' appeals were related to drinking water supply and sewerage services, recruitment and other issues.