Göyçay və Ağdaş rayonlarının sakinləri üçün qəbul keçirilib
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin 2023-cü ilin mart ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə uyğun olaraq “Azərsu” Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin sədr müavini Köçərli Həsənov 17 mart 2023-cü il tarixində Göyçay şəhərində Göyçay və Ağdaş rayonlarından olan sakinləri qəbul edib.
Qəbuldan əvvəl “Azərsu” ASC-nin sədr müavini Köçərli Həsənov və Göyçay Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Natiq Ağayev ümummilli lider Heydər Əliyevin abidəsini ziyarət edib, abidə önünə gül dəstəsi düzərək Ulu Öndərin əziz xatirəsinə ehtiramlarını bildiriblər.
Göyçay şəhəri Heydər Əliyev Mərkəzində keçirilən qəbulda Göyçay və Ağdaş rayonlarından olan 32 nəfər iştirak edib. Vətəndaşların müraciətləri içməli su təchizatı və tullantı sularının axıdılması xidmətləri, işə qəbul və digər məsələlərlə bağlı olub. Müraciətlərin araşdırılaraq zəruri tədbirlərin görülməsi barədə aidiyyəti struktur bölmələrinin rəhbərlərinə tapşırıqlar verilib.

Reception held for Goychay and Aghdash region residents
According to the schedule of reception of citizens in cities and regions by the heads of central executive bodies and other governing bodies in March 2023, Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Kocharli Hasanov received the residents from Goychay and Aghdash regions on March 17, 2023 in the city of Goychay.
Before the reception, Kocharli Hasanov, Deputy Chairman of “Azersu” OJSC and Natig Aghayev, Head of Goychay Region Executive Power visited the monument to the national leader Heydar Aliyev, laid flowers at the monument and paid tribute to Great Leader’s memory.
The reception, held at the Heydar Aliyev Center situated in Goychay city, was attended by 32 people from Goychay and Aghdash regions. Citizens' appeals were related to drinking water supply and sewerage services, recruitment and other issues.