“Azərsu” ASC-nin sədr müavini Köçərli Həsənov Oğuz və Qəbələ rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək
Yaradılıb: 06-06-2022 15:28
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin 2022-ci ilin iyun ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə uyğun olaraq “Azərsu” Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin sədr müavini Köçərli Həsənov 14 iyun 2022-ci il tarixində Oğuz şəhərində Oğuz və Qəbələ rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 10:00-dan başlayaraq Oğuz Olimpiya İdman Kompleksində keçiriləcək. Qəbulda sakinlərin aidiyyəti üzrə müraciətləri dinləniləcək.
Vətəndaşlar qəbul üçün Oğuz və Qəbələ Sukanal Sahələrinə, həmçinin 431-47-67 (daxili: 22-92, 22-93) nömrəsi və office@azersu.az elektron poçtu vasitəsilə ilə “Azərsu” ASC-yə müraciət edə bilərlər.

Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Kocharli Hasanov will receive citizens from Oghuz and Gabala regions
Created: 06-06-2022 15:28
According to the reception schedule of citizens in cities and regions by the heads of central executive authorities and other governing bodies in June 2022, Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Kocharli Hasanov will receive citizens from Oghuz and Gabala regions in Oghuz city on June 14, 2022.
The reception will be held in the Oghuz Olympic Sports Complex on 10 am. The residents’ appeals will be heard and measures will be taken during the reception.
Citizens can apply for reception to Oghuz and Gabala Sukanal Areas, as well as to “Azersu” OJSC by calling 431-47-67 (internal: 22-92, 22-93) and sending an e-mail to office@azersu.az.